Finał konkursu El-Robo-Mech

czerwiec 18

online - Microsoft Teams

13:00

Rozstrzygnięcie konkursu „El-Robo-Mech” w związku z epidemią uległo zmianie. Finał II Etapu konkursu zostanie przeprowadzony 18 czerwca 2020 roku (o godzinie 13.00) w formule on-line.

Więcej na ten temat na stronie.

Laureaci konkursu uzyskują prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na dowolnie wybranym kierunku Wydziału Mechanicznego lub Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej z pominięciem konkursu świadectw, pod warunkiem, że w terminach zgodnych z harmonogramem rekrutacji w roku zdania egzaminu maturalnego: zapisze się na wybrany kierunek studiów w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów oraz złoży komplet dokumentów wymaganych od kandydata na studia wraz z oryginałem dokumentu wydanego przez organizatora konkursu poświadczającego uzyskanie statusu laureata.