Pokaz filmu „Początek”

grudzień 18

Centrum Nowoczesnego Kształcenia

16.00

W sierpniu 2017 r. pracownicy wydziału wsparli swoją wiedzą, umiejętnościami oraz zaangażowaniem zespół realizatorów filmu Huberta Czerepoka pt. Początek.

W czasie nagrań w Turcji fachową obsługę techniczną trzech analogów łazików marsjańskich zapewnili: Maciej Rećko, Michał Ostaszewski oraz Wojciech Półtorak. Zarejestrowany materiał z udziałem łazików Magma 2, Next oraz RED wykorzystano w instalacji wideo, którą pokazano m.in. w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki oraz  Galerii Arsenał w Białymstoku.

Wszystkich, którzy nie zdążyli obejrzeć filmu lub chcą go zobaczyć ponownie zapraszamy 18 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 do Centrum Nowoczesnego Kształcenia (ul. Zwierzyniecka 16).

Film Huberta Czerepoka to nie jedyne przedsięwzięcie artystyczne, z którym związany jest Wydział Mechaniczny Politechniki Białostockiej. O innych można przeczytać na tej stronie.