Premiera bolidu CMS-06

czerwiec 28

Białystok

12.00

W imieniu zespołu Cerber Motorsport z Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej zapraszamy na prezentację najnowszego bolidu. To już szóste auto skonstruowane na wydziale!

Premiera bolidu CMS-06 odbędzie się 28 czerwca 2019 r. (piątek) o godzinie 12.00 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16, 15-333 Białystok.

Program uroczystości:

I. Wystąpienia zaproszonych gości.

II. Prezentacja bolidu.

• Prezentacja zespołu CMS-06.
  • Informacja o zawodach Formula Student.
  • Przedstawienie fazy projektowej i wykonawczej auta.
  • Prezentacja – odsłonięcie pojazdu i uruchomienie silnika CMS-06.

III. Uroczyste przekazanie samochodu Hyundai na potrzeby kształcenia studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej.

IV. Spotkanie i zdjęcia grupowe z konstruktorami, kierowcami bolidu CMS-06 oraz przedstawicielami Hyundai Motor Poland.