Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2018/2019

październik 08

Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki, ul. Odeska 1

12:15

Rektorzy Politechniki Białostockiej i Uniwersytetu w Białymstoku wraz z Senatami obu uczelni serdecznie zapraszają studentów oraz pracowników na wspólną inaugurację roku akademickiego 2018/2019 z honorowym udziałem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina.

Uroczystość odbędzie się 8 października 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 12:15 w Operze i Filharmonii Podlaskiej Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Politechniki Białostockiej.