SumoMasters na konferencji MSM

12-06-2018
SumoMasters na konferencji MSM 2018

W dniach 4-6 czerwca 2018 drużyna SumoMasters wzięła udział w 14-stej międzynarodowej konferencji naukowej Mechatronic Systems and Materials, która odbyła się w Zakopanem.

Zespół zgłosił cztery prace naukowe:
1. Design and analysis of space vector modulation based brushless motor driver
2. Movement modeling of mobile robot in MegaSumo category
3. Performance examination of selected sensors for use in sumo class robots
4. Research on energy efficiency of embedded systems dedicated to Internet of Things solutions

Wszystkie artykuły zostały zaprezentowane podczas sesji plakatowych, a pierwszy artykuł zgłoszono do konkursu referatów przygotowanych przez młodych naukowców.

Było to już ostatnie zadanie drużyny w ramach projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Najlepsi z najlepszych! 2.0.

Udział w konferencji wsparł również Prezydenta Miasta Białegostoku w ramach umowy dotyczącej promocji miasta.