Hyundai dla wydziału

27-06-2019

Miło nam poinformować, że jutrzejszą prezentację bolidu CMS-06, skonstruowanego przez studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej na zawody Formula Student, uświetnią przedstawiciele firmy Hyundai Motor Poland: Katarzyna Arefiew (Prezes Zarządu Nord Auto Dealer Hyundai w Białymstoku), Andrzej Arefiew (właściciel Konsorcjum Arefiew), Łukasz Kozłowski (Hyundai Motor Poland) oraz Rafał Krajewski (Hyundai Motor Poland).

Dzięki życzliwości Hyundai Motor Poland, 28 czerwca 2019 roku nastąpi przekazanie samochodu Hyundai i30 na potrzeby kształcenia studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. To piękny gest ze strony dystrybutora – samochód pozwoli na podniesienie jakości kształcenia oraz posłuży do rozwijania wiedzy studentów Wydziału Mechanicznego PB.

Zapraszamy 28 czerwca o godz. 12.00 do Centrum Nowoczesnego Kształcenia przy ul. Zwierzynieckiej 16 w Białymstoku.