CMS-06 już jest!

28-06-2019

28 czerwca 2019 r. o godzinie 12.00 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej odbyła się premiera, skonstruowanego przez studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej, bolidu CMS-06. To ważny dzień dla całego zespołu Cerber Motorsport. Po wielu dniach intensywnej pracy, kosztem wielu poświęceń, dzięki zaangażowaniu i pasji konstruktorów wszyscy obecni na prezentacji mogli zobaczyć najnowszy pojazd wyścigowy z Wydziału Mechanicznego PB.

Zespół Cerber Motorsport czekają bardzo pracowite wakacje. Bolid z Wydziału Mechanicznego PB weźmie udział w cyklu międzynarodowych zawodów. Pierwsze z nich, Formula Student East, odbędą się na Węgrzech od 17 do 21 lipca 2019 r.

Trzymamy kciuki za nasz zespół!

Miło nam poinformować, że dzięki życzliwości Hyundai Motor Poland, 28 czerwca 2019 roku po premierze bolidu CMS-06 nastąpiło uroczyste przekazanie samochodu Hyundai i30 na potrzeby kształcenia studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej. Tę ważną dla wydziału inicjatywę wsparli: Katarzyna Arefiew (Prezes Zarządu Nord Auto Dealer Hyundai w Białymstoku), Andrzej Arefiew (właściciel Konsorcjum Arefiew), Łukasz Kozłowski (Hyundai Motor Poland) oraz Rafał Krajewski (Hyundai Motor Poland). Dziękujemy!