KONKURS „Wydział Mechaniczny Twoimi oczami”

06-05-2024
Zbliżamy się do ważnego momentu w historii naszego Wydziału Mechanicznego – obchodzimy jego 75-lecie!

W związku z tą wyjątkową okazją, zapraszamy Was do udziału w kolejnym konkursie „Wydział Mechaniczny Twoimi Oczami”. Chcemy, abyście podzielili się z nami Waszymi perspektywami i spojrzeniem na nasz Wydział.

Waszym zadaniem będzie przesłanie na adres mailowy (wm[at]pb.edu.pl) wiadomości zawierającej zdjęcie, grafikę, rysunek, obraz lub inny twór, który oddaje Wasze skojarzenia związane z Wydziałem Mechanicznym. Nie ma ograniczeń co do formy ani tematyki – Wasze prace mogą być zarówno związane z procesem dydaktycznym, jak i z pracą badawczą, ale równie dobrze mogą być czymś zupełnie innym!

W Konkursie wygrywa 6 uczestników, spośród których 3 osoby zostaną wyłonione przez Komisję Konkursową, a kolejne 3 zostaną wybrane przez społeczność zrzeszoną na portalu społecznościowym Facebook Wydziału Mechanicznego. Do wygrania zestawy gadżetów Wydziału Mechanicznego!

Niech Wasza kreatywność rozbłyska, a Wasze spojrzenie pokaże nam, jak wyjątkowy i różnorodny jest nasz Wydział Mechaniczny. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 14 czerwca do godziny 8:00!

Prace będą sukcesywnie publikowane, najpóźniej do następnego dnia roboczego po przesłaniu wiadomości e-mail przez uczestnika.

Do dzieła!

REGULAMIN KONKURSU „Wydział Mechaniczny Twoimi oczami” (PDF, 131 KB, otworzy się w nowej karcie)