Wydział Mechaniczny PB

Dostęp do zasobów Strefy studenta możliwy jest po zalogowaniu się.

Hasła dostępu do zasobów Strefy studenta dostępne są u prowadzących zajęcia.

A

Adamowicz Adam

Ambroziak Leszek

Augustyniak Jakub
 

B

Bajkowski Adam

Bogdan Mariusz

Borawski Andrzej

Borowska Marta

Borkowski Piotr

Butrymowicz Dariusz
 

C

Cieśluk Jakub

Ciężkowski Maciej

Citko Agnieszka

Czaban Jarosław
 

D

Dardzińska-Głębocka Agnieszka

Dąbrowski Jan Ryszard

Demianiuk Leon

Deptuła Piotr

Derlatka Marcin

Derpeński Łukasz

Doroszko Michał

Dudar Adam

Dzienis Paweł

Dzierżek Kazimierz
 

F

Falkowska Anna
 

G

Gagan Jerzy

Golak Karol

Gołdyn Leszek

Gosiewski Zdzisław

Gościk Józef

Górski Grzegorz

Grądzka-Dahlke Małgorzata

Grądzki Rafał

Grodzki Wojciech

Grześ Piotr

Grzybowski Hubert
 

H

Hościło Bogusław

Huścio Tomasz
 

J

Jackowski Stanisław

Jałbrzykowski Marek

Jewtuszenko Olena

Jewtuszenko Oleksandr
 

K

Kaczyński Roman

Kamiński Zbigniew

Kasperczuk Anna

Kazberuk Andrzej

Klekotka Marcin

Kołodziejczyk Waldemar

Kondrat Zdzisław

Kondratiuk Mirosław

Koszewnik Andrzej

Kotowski Adam

Kownacki Cezary

Kuciej Michał

Kulchytskyy Roman

Kulesza Zbigniew

Kuryłowicz Adam

Kurzydłowski Krzysztof Jan
 

L

Laskowski Daniel

Lipowicz Paweł
 

Ł

Łapiński Adam

Łępicka Magdalena

Łukaszewicz Andrzej

Łukaszuk Michał
 

M

Miatluk Kanstantsin

Mieczkowski Grzegorz

Mierzejewska Żaneta

Mogielnicki Krzysztof

Molak Rafał

Molski Krzysztof

Mosdorf Romuald

Mrozek Ewa

Mrozek Piotr

Mystkowski Arkadiusz

Mystkowska Joanna
 

N

Nachimowicz Jerzy

Nosko Oleksii
 

O

Och Ewa

Oczeretko Edward

Oksiuta Zbigniew

Oliferuk Wiera

Ołdziej Daniel

Ostapkowicz Paweł

Ostrowski Bartosz

Ostaszewski Michał
 

P

Pauk Jolanta

Pawluczuk Andrzej

Pawłuszewicz Ewa

Perkowski Dariusz

Piszczatowski Szczepan

Piwnik Jan

Plewa Mikołaj

Poniatowska Małgorzata

Prochor Piotr
 

R

Ragiń Tomasz

Rogowski Grzegorz

Romanowicz Marek

Romaniuk Sławomir
 

S

Sajewicz Eugeniusz

Sakowicz Agnieszka

Senderacka Izabela

Seweryn Andrzej

Sidun Jarosław

Skiepko Teodor

Skorulski Grzegorz

Stankiewicz Krzysztof

Sulym Heorhiy

Szpica Dariusz

Szusta Jarosław
 

Ś

Śmierciew Kamil
 

T

Tarasiuk Piotr

Tarasiuk Wojciech

Tołstoj-Sienkiewicz Justyna

Tomczyk Adam

Trochimczuk Roman
 

U

Uścinowicz Robert
 

W

Werner Andrzej

Wojda Sylwia

Wolniakowski Adam
 

Z

Zdrodowska Małgorzata

Na skróty
× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.