Browse By

Dziekanat

Prodziekan Wydziału Mechanicznego
ds. Kształcenia 
dr hab. inż. Dariusz Perkowski

tel. (085) 746-92-03, pok. 127
e-mail: d.perkowski@pb.edu.pl

Godziny przyjmowania studentów:
poniedziałek 9.00 – 11.15
wtorek 12.00 – 15.00
środa 9.00 – 11.15
czwartek 9.00 – 11.15
piątek 12.00 – 15.00

Dane podstawowe

Godziny pracy dziekanatu:
poniedziałek 8.00 – 10.15
wtorek 12.00 – 15.00
środa –  8.00 – 10.15
czwartek 8.00 – 10.15
piątek 12.00 – 15.00

Dodatkowo studia niestacjonarne (w czasie zjazdów)
sobota 8.00 – 12.00

Adres:
Politechnika Białostocka
Wydział Mechaniczny
ul. Wiejska 45c
15-351 Białystok

Kierownik
mgr inż. Wojciech Puchalski
@-mail: w.puchalski@pb.edu.pl
tel. (085) 746-92-09, kom. 797-990-779, pok. 125

  • sprawy ogólne związane z dydaktyką

Studia stacjonarne

mgr Bożena Stoczko
@-mail: b.stoczko@pb.edu.pl
tel. (085) 746-92-07, kom. 571-443-110, pok. 121

  • sprawy toku studiów na kierunku Mechanika i budowa maszyn I stopnia
  • sprawy pomocy materialnej

mgr inż. Joanna Tołstoj
@-mail: joanna.tolstoj@pb.edu.pl
tel. (085) 746-92-07, kom. 797-990-775 , pok. 123

  • sprawy toku studiów na kierunku Automatyka i robotyka I stopnia
  • sprawy pomocy materialnej

mgr Anna Backiel
@-mail: a.backiel@pb.edu.pl
tel. (085) 746-92-07, kom. 571-443-109 , pok. 123

  • sprawy toku studiów na kierunku Inżynieria biomedyczna I i II stopnia
  • sprawy pomocy materialnej

mgr Ewa Koszewnik
@-mail: e.koszewnik@pb.edu.pl
tel. (085) 746-92-07, kom. 797-990-777, pok. 121

  • sprawy toku studiów na kierunku Edukacja techniczno-informatyczna I stopnia
  • sprawy toku studiów na kierunku Mechanika i budowa maszyn II stopnia
  • sprawy toku studiów na kierunku Automatyka i robotyka II stopnia
  •  sprawy toku studiów na kierunku Mechatronika I stopnia
  • sprawy pomocy materialnej

mgr Emilia Grądzka

Studia niestacjonarne

Walentyna Klimczuk
@-mail: w.klimczuk@pb.edu.pl
tel./fax (085) 746-92-08, kom. 571-443-111, pok. 121

  • sprawy toku studiów na kierunku Mechanika i budowa maszyn I i II stopnia
  • sprawy pomocy materialnej


Studia doktoranckie

mgr inż. Agnieszka Sakowicz
@-mail: a.sakowicz@pb.edu.pl
tel. (085) 746-92-14, kom. 797-990-772, pok. 338

  • sprawy toku studiów doktoranckich kierunków: Mechanika, Budowa i eksploatacja maszyn, Biocybernetyka i inżynieria biomedyczna